Menu Zamknij

Jak wybrać

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrze to wizytówka każdego domu. W naszej ofercie znajdą Państwo obejmuje szeroki wybór drzwi wejściowych, które odznaczają doskonałą izolacyjnością akustyczną i cieplną. Solidnemu wykonanie sprawia, że są odporne na działanie czynników atmosferycznych i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki ciekawemu designowi i kolorystyce mogą idealnie współgrać z architekturą budynku, nadając jej indywidualny styl. W naszym katalogu znajdują się popularne drzwi drewniane oraz drzwi stalowe, które odznaczają się wysokim poziomem wytrzymałości oraz wszystkie niezbędne akcesoria do ich montażu. Niewątpliwie drzwi zewnętrzne to także istotny element aranżacyjny wnętrza domu lub mieszkania. Subtelne frezy dekoracyjne stworzą harmonijną całość z aranżacją mieszkania, a modele odznaczające się charakterystycznymi i mocnymi kolorami będą stanowić ciekawą, przyciągając wzrok przeciwwagę do stylizacji wnętrza. Od lat współpracujemy na stałe z renomowanymi markami takimi jak marka Wiatrak, która wyróżnia się na rynku drzwi drewnianych. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas drzwi i systemy antywłamaniowe chronią dom przed potencjalnym zagrożeniem i zapewniają bezpieczeństwo domownikom.

Zewnętrzne drzwi antywłamaniowe

Każdemu z nas zależy na bezpieczeństwie swojego domu lub mieszkania. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozbudowaliśmy naszą ofertę o antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Dzięki dodatkowym wbudowanym wzmocnieniom chronią i skutecznie uniemożliwiają włamanie. Katalog obejmuje między innymi drzwi marki Delta, drzwi antywłamaniowe Gerda czy drzwi marki Polstar. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
W ramach realizacji usługi wykonujemy bezpłatne pomiary, służymy radą i sugerujemy odpowiednie dla przestrzeni rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem wyselekcjonowanych produktów.

Na co zwracać uwagę

Świetnym pomysłem są drzwi stalowe, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości. Dla tych z Państwa, którym zależy na ochronie swojej rodziny świetnym, niezawodnym pomysłem są drzwi antywłamaniowe. Posiadają dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu skutecznie uniemożliwiają włamanie.

Oferta antywłamaniowych drzwi wejściowych

Stworzyliśmy szeroki asortyment drzwi zewnętrznych, który odpowie na rozmaite potrzeby oraz spełni wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy produkty od znanych i cenionych producentów. W ofercie między innymi drzwi marki Delta, drzwi antywłamaniowe Gerda czy drzwi marki Polstar. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko i gustownie. Gwarantujemy, że z zakupionymi u nas produktami zyskają Państwo spokój, pełne zadowolenie oraz skuteczną ochronę na wiele lat!

Mamy drzwi - do twojego domu

Zobacz produkty naszych producentów

Zobacz także

Drzwi zewnętrzne drewniane

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Makra2
Salon Okien i Drzwi

ul. Przędzalniana 35, 90-035 Łódź