Menu Zamknij

Jak wybrać

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór drzwi wejściowych, które odznaczają się doskonałą izolacyjnością akustyczną i cieplną. Solidne wykonanie sprawia, że oferowane przez nas drzwi zewnętrzne są odporne na działanie czynników atmosferycznych i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dzięki ciekawemu designowi i kolorystyce mogą idealnie współgrać z architekturą budynku, nadając jej indywidualny styl. W naszym katalogu znajdują się popularne drzwi drewniane oraz drzwi stalowe, które odznaczają się wysokim poziomem wytrzymałości. Dostarczamy również wszystkie niezbędne akcesoria do ich montażu.

Eleganckie drzwi zewnętrzne

Eleganckie drzwi zewnętrzne to istotny element aranżacyjny wnętrza domu lub mieszkania. Subtelne frezy dekoracyjne stworzą harmonijną całość z aranżacją mieszkania, a modele odznaczające się charakterystycznymi i mocnymi kolorami będą stanowić ciekawą, przyciągając wzrok przeciwwagę do stylizacji wnętrza. Od lat współpracujemy na stałe z renomowanymi markami takimi jak marka Wiatrak, która wyróżnia się na rynku drzwi drewnianych. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas drzwi i systemy antywłamaniowe chronią dom przed potencjalnym zagrożeniem i zapewniają bezpieczeństwo domownikom.

Zewnętrzne drzwi antywłamaniowe

Każdemu z nas zależy na bezpieczeństwie swojego domu lub mieszkania. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, rozbudowaliśmy naszą ofertę o antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Dzięki dodatkowym wbudowanym wzmocnieniom chronią i skutecznie uniemożliwiają włamanie. Katalog obejmuje między innymi drzwi marki Delta, drzwi antywłamaniowe Gerda czy drzwi marki Polstar. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

W ramach realizacji usługi wykonujemy bezpłatne pomiary, służymy radą i sugerujemy odpowiednie dla przestrzeni rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem wyselekcjonowanych produktów.

Wejściowe drzwi stalowe

Wejściowe drzwi stalowe dostępne w naszym asortymencie to doskonała bariera cieplna i wodoszczelna ze względu na posiadane wypełnienie termoizolacyjne, solidne uszczelki obwodowe oraz ościeżnicę i próg z przekładką termiczną. Dodatkowo można zaopatrzyć się u nas w systemy zabezpieczeń i wkładki do drzwi. Oferowane przez nas zewnętrzne drzwi ze stali posiadają również odpowiednie parametry akustyczne, zapewniające dobre wygłuszenie hałasów z zewnątrz. Drzwi stalowe nie wymagają konserwacji, prezentują się estetycznie i łatwo utrzymać je w czystości.

Jakiego rodzaju drzwi stalowe oferujemy?

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi z blachy stalowej ocynkowanej, pokrytej laminatem PCV, a także drzwi stalowe malowane. Drzwi ze stali stanowią wzmocnioną zaporę, chroniącą bezpieczeństwo i prywatność domowników, a jednocześnie prezentują wysokie walory estetyczne. W naszej ofercie dostępne są drzwi stalowe w wielu kolorach, dlatego łatwo dobrać idealny model do zastanej architektury budynku. W przypadku dodatkowych pytań, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Na co zwracać uwagę

Świetnym pomysłem są drzwi stalowe, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości. Dla tych z Państwa, którym zależy na ochronie swojej rodziny świetnym, niezawodnym pomysłem są drzwi antywłamaniowe. Posiadają dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu skutecznie uniemożliwiają włamanie.

Oferta antywłamaniowych drzwi wejściowych

Stworzyliśmy szeroki asortyment drzwi zewnętrznych, który odpowie na rozmaite potrzeby oraz spełni wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy produkty od znanych i cenionych producentów. W ofercie między innymi drzwi marki Delta, drzwi antywłamaniowe Gerda czy drzwi marki Polstar. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały wykonane z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko i gustownie. Gwarantujemy, że z zakupionymi u nas produktami zyskają Państwo spokój, pełne zadowolenie oraz skuteczną ochronę na wiele lat!

Mamy drzwi - do twojego domu

Zobacz produkty naszych producentów

Zobacz także

Drzwi zewnętrzne drewniane

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Makra2
Salon Okien i Drzwi

ul. Przędzalniana 35, 90-035 Łódź