Menu Zamknij

Mamy to czego szukasz

Rolety i roletki okienne

Możliwość zasłaniania okien pozwala domownikom zadbać o swoją prywatność, a zastosowanie rolet i roletek okiennych stanowi jedną z najczęściej wybieranych opcji, jakie występują w tym zakresie. Co sprawia, że rolety są tak lubiane przez klientów? Pozwalają bowiem nie tylko skutecznie zabezpieczyć się od widoku niechcianych spojrzeń z zewnątrz, lecz również od uporczywego słońca. Świetnie sprawdzą się także nocą jako element odcinający od niepożądanego światła z zewnątrz. Atutem rolet jest też kwestia wizualna. Wyglądają bardzo estetycznie, a dzięki bogactwu kolorów można je dobrać niemal idealnie do wnętrza.

Rolety dzień-noc

Ważną sprawę w przypadku rolet dzień-noc stanowi dobór ich materiału, który powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Można wybrać materiał transparentny który, choć przepuszcza światło, to sprawia, że nie widać co się dzieje za oknem. Z drugiej strony materiał nieprzepuszczalny doskonale odcina światło, co jest szczególnie istotne nocą. Można także wybrać materiał pośredni.

Rolety materiałowe i roletki mini

W naszej ofercie posiadamy rolety materiałowe i roletki mini, dzięki którym stworzą Państwo nowoczesne i jednocześnie funkcjonalne aranżacje osłony okiennej. Rolety i roletki do wnętrz to niewątpliwe ciekawa alternatywa dla typowych firanek i zasłon. Modele montowane wewnątrz chronią przed promieniami słonecznymi, budują wrażenie intymności, pozwalają oglądać telewizję, gdy do pomieszczenia wpada zbyt duża ilość światła. Natomiast dostępne również u nas rolety zewnętrzne nie tylko dbają o poziom temperatury, ale spełniają funkcję zabezpieczenia domu lub mieszkania.

Nasza oferta obejmuje wiele modeli rolet rzymskich, rolet typu dzień-noc, materiałowych rolet plisowanych oraz wykonanych z najwyższej jakości tworzywa rolet zewnętrznych. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala na swobodne dopełnienie aranżacji pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów.

Rolety i roletki na wymiar

Prowadzimy sprzedaż rolet i roletek na wymiar. Produkty te mogą różnić się sposobem montażu, a także właściwościami materiału, z którego zostały wykonane. Można u nas zamówić rolety przeznaczone do montażu na ramie okiennej, a także takie, które mocuje się na ścianie lub na suficie. Dostarczamy rolety wyprodukowane z wysokiej jakości tkanin, wyróżniających się modnym wzornictwem i bogatą kolorystyką, w tym również rolety i roletki z materiałów zaciemniających. Rolety i roletki na wymiar będą idealnie przylegały do okien, co wpłynie na podniesienie ich funkcjonalności.

Rolety i roletki do nietypowych okien

Rolety i roletki do nietypowych okien to nasza oferta osłon okiennych na zamówienie. Oferujemy w tym zakresie dokładne zwymiarowanie okien, a także doradztwo w zakresie doboru osłon okiennych do okien o niestandardowych wymiarach. Rolety i roletki do nietypowych okien mogą być wykonane w sposób umożliwiający ich regulację od dołu lub od góry, w zależności od preferencji klienta oraz lokalizacji okien. W przypadku zainteresowania ofertą rolet i roletek, zapraszamy do nawiązania współpracy z naszym salonem w Łodzi!

Rolety
Zewnętrzne
Rolety
Wewnętrzne

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Makra2
Salon Okien i Drzwi

ul. Przędzalniana 35, 90-035 Łódź