Menu Zamknij

Mamy to czego szukasz

Rolety i roletki okienne

Możliwość zasłaniania okien pozwala zadbać o swoją prywatność, a zastosowanie rolet stanowi jedną z najczęściej wybieranych opcji, jakie występują w tym zakresie. Co sprawia, że rolety są tak lubiane przez klientów? Pozwalają bowiem nie tylko skutecznie zabezpieczyć się od widoku niechcianych spojrzeń z zewnątrz, lecz również od uporczywego słońca. Świetnie sprawdzą się także nocą jako element odcinający od niepożądanego światła z zewnątrz.

Atutem rolet jest też kwestia wizualna. Wyglądają bardzo estetycznie, a dzięki bogactwu kolorów można je dobrać niemal idealnie do wnętrza.

Ważną sprawę w przypadku rolet dzień-noc stanowi dobór ich materiału, który powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Można wybrać materiał transparentny który, choć przepuszcza światło, to sprawia, że nie widać co się dzieje za oknem. Z drugiej strony materiał nieprzepuszczalny doskonale odcina światło, co jest szczególnie istotne nocą. Można także wybrać materiał pośredni.

W naszej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz roletki, dzięki którym stworzą Państwo nowoczesne i jednocześnie funkcjonalne aranżacje osłony okiennej. Rolety i roletki wewnętrzne to niewątpliwe ciekawa alternatywa dla typowych firanek i zasłon. Modele montowane wewnątrz chronią przed promieniami słonecznymi, budują wrażenie intymności, pozwalają oglądać telewizję, gdy do pomieszczenia wpada zbyt duża ilość światła. Rolety zewnętrzne nie tylko dbają o poziom temperatury, ale spełniają funkcję zabezpieczenia domu lub mieszkania.

Nasza oferta obejmuje wiele modeli rolet rzymskich, rolet typu dzień-noc, materiałowych rolet plisowanych oraz wykonanych z najwyższej jakości tworzywa rolet zewnętrznych. Bogactwo wzorów i kolorów pozwala na swobodne dopełnienie aranżacji pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów.

Rolety
Zewnętrzne
Rolety
Wewnętrzne

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Makra2
Salon Okien i Drzwi

ul. Przędzalniana 35, 90-035 Łódź